Get Adobe Flash player

Wolontariackie początki

UDOSTĘPNIJ

Kolejny, pracowity weekend za nami. Karnawalowe ostatki okazały się dla nas początkiem czegoś nowego, a mianowicie utworzeniem grupy wolontariuszy i rozpoczęciem, mamy nadzieję, owocnej współpracy z naszymi ochotnikami. A jest ich 34.

Weekend był bardzo intensywny - zaczęło się od prezentacji fundacji, jej fundatora (czyli Polskiej Prowincji Zgromadzenia Misjonarzy Klaretynów), historii, celów, działań, funkcjonowania na co dzień. Kolejny punkt (już w sobotę) to przedstawienie zarówno idei wolontariatu, jak i aspektów formalno-prawnych. Przyszła wreszcie pora na mini-warsztaty i dyskusję o naszych oczekiwaniach, planach, pomysłach. Jako przerywnik "zafundowaliśmy" uczestnikom spotkania prezentacje z dalekich podróży Krzysztofa Koniecznego z PTPP proNatura (prezentacja wykonana wolontariacko ;-)).

Z wszystkimi wolontariuszami podpisaliśmy odpowiednie porozumienia. Liczymy, że ta społeczna praca nie będzie tylko wsparciem dla nas, ale pozwoli odkryć nowe możliwości i umiejętności naszym wolontariuszom, nie mówiąc oczywiście o po prostu dobrej zabawie, sarysfakcji i jeszcze głębszej integracji.

Chcesz więcej? Zerknij na nasz fanpage.

KUŹNIA - BOLESŁAWIEC 2016

KUZNIA DUCHOWOSCI

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

No events found

DNI ODNOWY ŻYCIA

dni-odnowy-zycia-logo

OBÓZ TERAPEUT. 12-KROKOWY

OBOZ TERAPEUTYCZNY

KUŹNIA DUCHOWOŚCI

kuznia-duchowosci-logo

WOLONTARIAT

LOGOTYP WOLONTARIAT