Get Adobe Flash player

XXII Ogólnopolski Wiosenny Zlot Rodzin Abstynenckich

UDOSTĘPNIJ

XXII Zlot Rodzin Abstynenckich 2013W sobotę 4 maja razem z wolontariuszami i przyjaciółmi naszej Fundacji wróciliśmy z XXII Wiosennego Ogólnopolskiego Zlotu Rodzin Abstynenckich - TATRY 2013, który odbywał sie w Małym Cichym i Murzasichlu. W tym roku hasło przewodnie zlotu brzmiało: „ŻYJ W ZGODZIE Z SOBĄ".

Zlot był imprezą promującą zdrowy, trzeźwy styl życia, przyczynił się również do przeciwdziałania marginalizacji społecznej i wykluczeniu społecznemu osób uzależnionych oraz ich rodzin.

Głównym celem zlotu jest odbudowa i umacnianie, naderwanych przez alkohol i inne środki psychoaktywne, więzi rodzinnych, poprawa komunikacji w rodzinie, a także pomoc w zrozumieniu samego siebie. Poprzez udział w zlocie uczestnicy propagowali i promowali niealkoholowe, alternatywne formy spędzania wolnego czasu i wypoczynku oraz nienałogowe zachowania, także proekologiczne. Zadbaliśmy także o swój rozwój intelektualny i duchowy.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele wielu środowisk trzeźwościowych i ruchów abstynenckich oraz placówek lecznictwa odwykowego i ośrodków pomocy społecznej. Zlot od wielu lat integruje środowiska trzeźwościowe z terenu całej Polski i pozwala na wymianę doświadczeń w działaniach na rzecz trzeźwości.

Na naszym profilu na fb na bieżąco informowaliśmy o tym, co działo się na zlocie. Poniżej przedstawiamy fotorelację z pobytu w Małym Cichym.

 

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://krzydlina.eu/images/ZLOT

KUŹNIA - BOLESŁAWIEC 2016

KUZNIA DUCHOWOSCI

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

No events found

DNI ODNOWY ŻYCIA

dni-odnowy-zycia-logo

OBÓZ TERAPEUT. 12-KROKOWY

OBOZ TERAPEUTYCZNY

KUŹNIA DUCHOWOŚCI

kuznia-duchowosci-logo

WOLONTARIAT

LOGOTYP WOLONTARIAT